Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp razený obklad 9XN profesionál dekoračný valček

-18% 2 - 5 dni Stamp razený obklad 9XN profesionál dekoračný valček

Stamp 9XN profesionál dekoračný valček

 Praktický valček 9XN profesionál vytvára krásny vzor dreva. Práca s valčekom je nenáročná a zvládne ju naozaj každý. Len s jedným valčekom si vytvoríte nádherné drevené obklady. Nemusíte robiť žiadne veľké investície, aby ste dosiahli moderný vzhľad. S valčekom ušetríte veľké množstvo financií, ktoré môžete použiť na iné rekonštrukčné práce. Vzor dreva môžete použiť na steny, fasády, obklady či dokonca ploty. Možnosť dokúpiť opravnú dokončovaciu formu, s ktorou sa dá opraviť ale aj oraziť vnútorný roh. Len pre zahraničný trh. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Za túto cenu si môžete oraziť stovky metrov obkladu. Návratnosť je už za 3.5 metra klasického obkladu.  Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Po dokončení budú jeho rozmery približne: 18cm. Túžite po krásnom modernom obklade z dreva, ale chýbajú vám financie? Nelámte si hlavu. So Stamp raznicami si sami vyrobíte obklad za 20 % ceny obkladu z dreva. Cena Stamp foriem je veľmi výhodná, pretože jediná forma vám stačí na to, aby ste urobili obklad všade, kde potrebujete. Výhoda tohoto valčeka je to že nemá drážkové kraje to znamená že čím viac prejdete po jednom mieste tým bude orazený vzor dreva iný, čiže sa nebude opakovať. Je odlahčený pre jednoduchšiu prácu. ďalšia výhoda je že si špáru vytvoríte sami tak ako to vám vyhovuje. Či zvolíte výšku dreva 16, 20, 25, 50 alebo akýkoľvek rozmer je to na vás.
Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: 9XN
  • Dostupnosť: 2 - 5 dni
  • 85,00€
  • 70,00€

Dostupné možnosti

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly