Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp razený obklad 9AN+ youtube profesionál dekorativny valček

-26% Na objednávku 2-5 dní Stamp razený obklad 9AN+ youtube profesionál dekorativny valček

Stamp 9AN+ youtube profesionál dekorativny valček

Praktický valček 9AN+ youtube profesionál vytvára krásny vzor tehly. Práca s valčekom je nenáročná a zvládne ju naozaj každý. Len s jedným valčekom si vytvoríte nádherné tehlové obklady. Nemusíte robiť žiadne veľké investície, aby ste dosiahli moderný vzhľad. S valčekom ušetríte veľké množstvo financií, ktoré môžete použiť na iné rekonštrukčné práce. Vzor tehličky môžete použiť na steny, fasády, obklady či dokonca ploty.K valčeku je aj opravná ktorá sa dá použiť na dokončenie rohov. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť.


Zažite radosť z tvorby vlastného nádherného obkladu s naším profesionálnym dekoračným valčekom, ktorý imituje vzhľad tehly. S týmto užitočným nástrojom si môžete vytvoriť autentický obklad, ktorý bude nielen atraktívny, ale aj trvácny a praktický. 


Valček s rozmermi 24 cm vyniká svojou prémiovou kvalitou a dlhou životnosťou. Zabudnite na obklady s nežiaducimi špárami. Vďaka tomuto valčeku zažijete jednoduché razenie obkladu bez špár a s dokonalým vzhľadom tehly. 


S týmto nástrojom môžete realizovať vlastné projekty bez toho, aby ste museli investovať do drahých obkladových materiálov z obchodu. Stačí ho jednoducho namočiť do farby a začať tvoriť. Vytváranie vlastného obkladu nikdy nebolo jednoduchšie!


Valček je vhodný na použitie v interiéroch aj exteriéroch. Môžete ho použiť na skrášlenie vášho domu alebo bytu, kancelárie, garáže, plotu, sokla a podobne. Vidíte, možností je naozaj nespočetne.


Svojím autentickým vzhľadom dodá vášmu domovu profesionálnu a štýlovú nótu. Užite si radostné chvíle plné kreativity so skvelým dekoračným valčekom 9AN!


5 presvedčivých výhod:


1. Prémiová kvalita: Valček je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré garantujú jeho dlhú životnosť a odolnosť.

2. Autentický vzhľad: Vytvárajte obklady, ktoré imitujú vzhľad tehly, a dodajte tak vášmu interiéru alebo exteriéru originálny a štýlový výraz.

3. Úspora nákladov: Ušetrite na kúpe drahých obkladových materiálov a vytvorte si vlastný obklad jednoducho a efektívne.

4. Jednoduchá manipulácia: Valček je jednoduchý na použitie, čím je užitočnou pomôckou pre amatérske i profesionálne projekty.

5. Flexibilné použitie: Valček môžete použiť na množstvo povrchov v interiéri aj exteriéri, čo vám umožní realizovať všetky vaše dekoračné nápady.

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: 9AN+ youtube
  • Dostupnosť: Na objednávku 2-5 dní
  • 95,00€
  • 70,00€

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly