Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Svet obkladov Raznice Stamp. Vlastný obklad svojpomocne

Pridané Jolanka1979@ 06.05.2018 0 Komentár

Svet obkladov Raznice Stamp. Vlastný obklad svojpomocne

Pýtate sa, ako je možné vyrobiť si vlastný obklad podľa predstáv? S počiatku sa to môže javiť ako úplný nonsens, no verte, že vytvoriť si vlastný obklad svojpomocne nie je ani náhodou nemožné.  Aj vy môžete mať doma obklad, po akom túžite a pritom ušetriť svoje peniaze i energiu.

O čo ide?

Na začiatok chceme pripomenúť, že spoločnosť Raznice Stamp sa venuje výrobe a predaju špeciálnych silikónových alebo polyuretánových foriem. Tieto špeciálne silikónové a polyuretánové formy sú určené na razenie (otláčanie) ľubovoľného vzoru obkladu do jednovrstvových omietok, flexibilného lepidla či sadry. Obklad tak neukladáte klasicky ako jednotlivé dielce, ale sami ho razíte priamo do podkladovej hmoty.

Silikónové a polyuretánové formy

Samotné polyuretánové formy sú veľmi kvalitné, odolné a skutočne jednoduché na samotnú realizáciu. Razenie zvládne takmer každý a po zoznámení sa s prvými odtlačkami už práca ide plynule a bez najmenších problémov. Navyše za výsledok kvality razených obkladov hovorí aj 2 ročná záruka na samotný produkt.

Variabilita produktu

Nemusíte sa obávať, že vaše možnosti pri výbere silikónovej formy by boli obmedzené. Vyberať si môžete naozaj z veľkého množstva vzorov, štruktúr odtlačkov, ktoré môžete takisto kombinovať:

  • Formy na lámaný kameň
  • Formy na tehlu
  • Formy na betón
  • Formy na drevo

Samozrejme, forma má multifunkčné využitie. Obklad za pomoci silikónovej a polyuretánovej formy môžete aplikovať ako v interiéri tak i v exteriéri. V byte či dome teda môžete „obkladať“ steny, či múriky a na dome zasa celé fasády, stĺpy či dekorácie okolo okien a mnoho iného. A ako sme spomínali, práca so silikónovými formami je skutočne jednoduchá a obklad si tak vytvoríte svojpomocne bez asistencie odborníkov.

Najlacnejší obklad na trhu

Odvážne tvrdenie? Možno áno, no vedzte, že komplexný obklad i s realizáciu vás vyjde naozaj cenovo najvýhodnejšie práve s raznicami Raznice Stamp. V porovnaní s cenou obkladu za m2, ktorý nakúpite v obchode, môžete ušetriť aj 30 € na jednom štvorcovom metri. Pri kúpe samotných razníc sa cena odvíja predovšetkým od vzoru formy, ktorú si vyberiete.