Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Čo je Raznice Stamp a prečo ho kúpiť

Pridané Jolanka1979@ 15.09.2014 0 Komentár

 

Čo je Raznice Stamp a prečo ho kúpiť

 

Prečo používať Raznice Stamp a aké sú jeho výhody?

Po prečítaní názvu sa možno mnohí pýtate, čo to vlastne Raznice Stamp je alebo kde ho využiť či zohnať? V tomto článku sa to všetko dozviete a okrem toho aj veľa iných zaujímavých informácií o produktoch Stamp.

Kto alebo čo je Raznice Stamp?


Ak ste ešte nepočuli tento názov, tak dávajte pozor. Ide o stavebno – obchodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom silikónových a polyuretánových foriem (razítok)
na razenie a odlievanie „umelého“ obkladu. Formy sú určené na vlastnú výrobu umelého kameňa zo sadry, betónu alebo otláčanie (stampovanie) na stenu do zmesi ako je napr. flexibilné lepidlo, jednovrstvová omietka alebo sadrová stierka (napr. unogold).

Aká široká je ponuka?


V ponuke sú silikónové a polyuretánové formy na odlievanie umelého kameňa, silikónové formy na otláčanie vzoru lámaného kameň, silikónové formy na betón, formy na odlievanie sadry, silikónové formy na dlažbu, betónové tvárnice. Všetok tento sortiment a mnoho iného nájdete na stránke koolform.sk.  

Aká je životnosť?


Výrobky tejto značky sa vyznačujú vysokou kvalitou, o čom svedčí aj 2 ročná záruka na ich produkty. Pri kúpe teda môžete rátať s tým, že lámavosť je takmer nulová a práca vám pôjde jedna radosť.

Kde je vhodné použiť takýto obklad?


Keďže je manipulácia veľmi jednoduchá, bezproblémovo si dokážete skrášliť svoj byt či dom samy, bez pomoci kvalifikovaných pracovníkov. Obklady alebo odtlačky sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Je teda úplne jedno, či sa ho rozhodnete použiť na sokel domu alebo ako dizajnový doplnok do vašej kúpeľne či obývačky.

Aká je cenová dostupnosť?


„Najlacnejší na trhu,“ takto sa prezentuje spoločnosť Raznice Stamp. Možno to znie trochu odvážne, no po kratšom googlení zistíte, že na tom skutočne niečo je. Zaujímavá je najmä cena za m2 v porovnaní s veľkoobchodnými cenami iných obkladov. Ušetriť tak môžete 15 – 30 eur na jednom štvoráku.

Čo ak neviem ako na to?


V prípade, že ste sa rozhodli vyskúšať takúto formu obkladov u vás doma, ale neviete si poradiť a nechcete platiť vysoké sumy realizátorským firmám, spoločnosť Raznice Stamp na svojej stránke vytvorila aj návody na požitie vo forme videí so stručným popisom.

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si kúzelný a útulný domov aj vy!