Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp KF-NVM2 profesionál lámaný kameň

-8% Na objednávku 2-5 dní Stamp KF-NVM2 profesionál lámaný kameň

Stamp KF-NVM2 profesionál lámaný kameň

Stamp raznica KF-NVM2 profesionál je navrhnutá na úsporu materiálu pri razení. Stamp obklad vytvára krásny vzor razeného obkladového kameňa v tvare Z. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Po dokončení budú jeho rozmery približne: 41 x 20 cm. Veľkou výhodou razeného obkladu je možnosť jednoduchého prevedenia bez zbytočného priplácania za prácu majstrov.Vytvorte si vlastný obklad s našou profesionálnou raznicou na razenie obkladu vzor lámaný kameň. 


Túžite po jedinečnom a originálnom obklade, ktorý dodá vášmu interiéru či exteriéru šmrnc a jedinečný vzhľad? Nechcete viac vynakladať zbytočné financie na kúpu drahých obkladov z obchodov? S našou raznicou na razenie obkladu vytvoríte úžasné diela svojpomocne a k tomu ušetríte! 


Naša raznica je vyrobená z prémiovej kvality materiálov, ktoré zaisťujú jej dlhú životnosť. Jej rozmer 41x20cm je ideálny pre vytváranie stredne veľkých obkladov. Stamp razený obklad vytvorený touto raznicou je bez špár a poskytuje dokonalý výsledok.


S našou raznicou na razenie obkladu, s vzorom lámaného kameňa, si môžete vytvoriť vlastný obklad podľa svojej predstavy a vylepšiť tak vzhľad svojho domova, bytu, kancelárie, garáže, plotu, soklu a podobne. Manipulácia s raznicou je jednoduchá a rýchla, takže ju môže použiť každý, kto sa chce pustiť do vytvárania vlastného obkladu. 


Výhody produktu:


1. Ušetrite peniaze: S našou raznicou na razenie obkladu ušetríte na nákladoch spojených s kúpou hotových obkladov v obchodoch.

2. Prémiová kvalita: Raznica je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť.

3. Jednoduchá manipulácia: Raznicu je jednoduché používať a s jej pomocou rýchlo vytvoríte jedinečný obklad.

4. Vlastný dizajn: Vďaka našej raznici si môžete vytvoriť obklad podľa vlastnej predstavy.

5. Flexibilita: Raznica je vhodná na razenie obkladu v interiéri aj v exteriéri, môžete si s ňou vylepšiť vzhľad domu, bytu, kancelárie, garáže, plotu, soklu a podobne.Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: KF-NVM2
  • Dostupnosť: Na objednávku 2-5 dní
  • 49,00€
  • 45,00€

Dostupné možnosti

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly, stiepany kamen, lamany kamen