Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp KF-MV1 profesionál štiepaný kameň

-30% Na objednávku 2-5 dní Stamp KF-MV1 profesionál štiepaný kameň

Stamp KF-MV1 profesionál štiepaný kameň

Stamp raznica KF-MV1 profesionál je navrhnutá na úsporu materiálu pri razení. Stamp obklad vytvára krásny vzor razeného obkladového kameňa v tvare Z. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Po dokončení budú jeho rozmery približne: 50 x 19 cm. Veľkou výhodou razeného obkladu je možnosť jednoduchého prevedenia bez zbytočného priplácania za prácu majstrov.Vykúzliť fascinujúci vzhľad lámaného kameňa v interiéri alebo exteriéri Vášho domu nikdy nebolo jednoduchšie. Predstavujeme Vám našu profesionálnu raznicu na razenie obkladu vzor lámaný kameň KF-MV1, s ktorou premeníte bežný obklad na majestátne umenie, ktoré očarí každého návštevníka. 


S rozmermi 50x19 cm je táto raznica ideálna pre vytváranie unikátnych obkladov, bez ohľadu na to, či zdobíte obývaciu izbu, kuchyňu, kanceláriu, garáž, plot alebo akékoľvek iné miesto. Stamp razený obklad prémiovej kvality je odolný, odolávajúci poškodeniu a má dlhú životnosť. K tomu je aj bez špár, čo vytvára hladký, štylizovaný vzhľad.


Raznica na razenie obkladu je jednoduchá na manipuláciu a úžasne praktická. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a vytvorte si vlastný jedinečný obklad. Zároveň ušetríte na klasickom obklade z obchodu. Oražte si obklad svojpomocne a vychutnajte si radost z vytvárania niečoho naozaj jedinečného.


Najlepšie na tomto produkte je, že je vhodný nielen pre interiéry, ale aj pre exteriéry. Môžete si tak oraziť a skrášliť svoj dom či byt, kanceláriu, garáž, plot, sokel a podobne.


5 hlavných dôvodov, prečo si kúpiť raznicu na razenie obkladu vzor lámaný kameň KF-MV1:

1. Prémiová kvalita a dlhá životnosť: Naša raznica je vyrobená s dôrazom na dlhú životnosť a odolnosť.

2. Jednoduchá manipulácia: Raznica je jednoduchá na použitie, dokonca aj pre tých, ktorí sa práve púšťajú do DIY projektov.

3. Úspora peňazí: Namiesto nákupu drahých obkladov si môžete oraziť vlastný obklad a ušetriť.

4. Flexibilita použitia: Raznica je vhodná na použitie v interiéri aj v exteriéri, takže môžete vylepšiť vzhľad svojho domova vo vnútri i vonku.

5. Unikátny vzhľad: Vzor lámaného kameňa dodá vašim stenám charakter a eleganciu. Každý obklad bude jedinečný a vytvorený podľa vašich predstáv.Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: KF-MV1
  • Dostupnosť: Na objednávku 2-5 dní
  • 70,00€
  • 49,00€

Dostupné možnosti

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly, stiepany kamen