Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp KF-M5 profesionál štiepaný kameň

-8% Na objednávku 2-5 dní Stamp KF-M5 profesionál štiepaný kameň

Stamp KF-M5 profesionál štiepaný kameň

Stamp forma KF-M5 profesionál je určená na razenie vzoru štiepaného kameňa. So stamp raznicou si sami vyrobíte moderný vzor za 20 % ceny obkladu z prírodného štiepaného kameňa. Stampovanie je jednoduchý proces, ktorý zvládnete aj bez pomoci odborného majstra. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Po dokončení budú jeho rozmery približne: V13cm x Š39.5cmZvoľte si cestu autentickosti a originálnosti pri tvorbe vášho interiéru alebo exteriéru s našou raznicou na razenie obkladu vzor štiepaný kameň KF-M5 profesionál. Tento produkt je výsledkom moderného dizajnu, technológie a vysokokvalitnej práce, ktorá spĺňa očakávania aj najnáročnejších zákazníkov. 


S touto raznicou sa stane razenie obkladu jednoduchou a zábavnou aktivitou. Je to nástroj, ktorý dokonale simuluje vzhľad štiepaného kameňa a dáva vám možnosť vytvárať osobitý a jedinečný dizajn. Rozmery 39,5x13cm sú ideálne pre vytváranie detailných a precíznych vzorov na obklade.


Raznica KF-M5 profesionál sa môže pochváliť prémiovou kvalitou a dlhou životnosťou. Je navrhnutá tak, aby odolávala aj najnáročnejším podmienkam a poskytovala bezchybné výsledky pri každom použití. Jej jednoduchá manipulácia zaručuje, že budete schopný vytvoriť nádherný obklad bez špár.


Vytvárajte s našou raznicou vlastné vzory a ušetrite na kúpe hotových obkladov z obchodu. S touto raznicou môžete skrášliť dom, byt, kanceláriu, garáž, plot, sokel a mnoho ďalších miest.


Výhody produktu:


1. Prémiová kvalita: Raznica KF-M5 profesionál je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť a bezchybné fungovanie.

2. Jednoduchá manipulácia: Tento nástroj je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na použitie, čo vám umožní vytvárať nádherné obklady s minimálnou námahou.

3. Vlastná tvorba vzorov: Táto raznica vám dáva možnosť vytvárať vlastné vzory, ktoré sú jedinečné a osobité.

4. Šetrenie peňazí: Tvorba vlastných obkladov vám umožňuje ušetriť na nákupe hotových obkladov z obchodu.

5. Flexibilita: Raznica KF-M5 profesionál je vhodná na razenie obkladu v interiéri aj v exteriéri, čo vám ponúka široké možnosti použitia.


Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: KF-M5
  • Dostupnosť: Na objednávku 2-5 dní
  • 49,00€
  • 45,00€

Dostupné možnosti

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly, stiepany kamen, lamany kamen