Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp razený obklad KF-8N profesionál

Na objednávku 2-5 dní Stamp razený obklad KF-8N profesionál

Stamp KF-8N profesionál

Zo stamp formou 8N profesionál bude váš obklad vyzerať ako pravý kameň. Stamp obklad sa jednoducho a ľahko vytvára do stavebných lepidiel. Pekná stamp raznica na razenie kameňov. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Po dokončení budú jeho rozmery približne: Priemer 43cm. Potrebná max. hrúbka materiálu na vtláčanie max do 7mm. Odporúčaná 5mm.Pre všetkých milovníkov interiérov a tých, ktorí hľadajú spôsob, ako svojmu domu dodať jedinečný šarm a štýl, predstavujeme vám Stamp KF-8N profesionál. Tento profesionálny nástroj na razenie obkladu z umelého kameňa je všetko, čo potrebujete na to, aby ste svojmu domovu dodali exkluzívny a elegantný vzhľad.


Zabudnite na nákladné a časovo náročné metódy obkladu. Stamp KF-8N profesionál je navrhnutá tak, aby vám ušetrila nielen čas, ale aj peniaze. Každý detail tohto nástroja bol premyslený tak, aby vám poskytol maximálny komfort a efektivitu pri práci.


S priemerom 43cm umožňuje Stamp KF-8N profesionál pokryť veľké plochy v krátkom čase, čím vám šetrí čas a umožňuje vám viac sa sústrediť na detaily. Okrem toho je vyrobený z materiálov najvyššej kvality, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.


Estetický význam tohto nástroja nemožno prehliadnuť. Stamp KF-8N profesionál vám umožní vytvárať jedinečné a atraktívne vzory, ktoré dodajú vášmu interiéru eleganciu a štýl. A to všetko za cenu, ktorá je viac ako výhodná.


5 presvedčivých výhod produk

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: KF-8N
  • Dostupnosť: Na objednávku 2-5 dní
  • 60,00€

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly, stiepany kamen, lamany kamen