Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním v súlade s Pravidlami.

Stamp 4N profesionál lámaný kameň

Na objednávku 2-5 dní Stamp 4N profesionál lámaný kameň

Stamp 4N profesionál lámaný kameň

Stamp razený obklad 4N profesionál lámaný kameň sa postará o vzhľad pripomínajúci lámaný kameň. Tento produkt je vyrobený na zákazku preto není možné tovar vrátiť. Po dokončení budú jeho rozmery približne: 37,5 x 27 pre každú časť. S jej použitím získate razený obklad, ktorý vynikne v interiéri aj v exteriéri.


Tento produkt sa dá zapožičať. Platí len pre Slovensko. Ako si zapožičať produkt: Bod 1. Vyplníte si objednávku. Bod 2. Pri vypísaní objednávky napíšete do kolonky "komentár" produkt si chcem požičať, a napíšete číslo účtu kde Vám polovicu platby po vrátení produktu pošleme. Bod 3. Odošlete objednávku. Bod 4. Produkt si môžete zapožičať na 7 kalendárnych dní od prevzatia balíka. Príklad: Ak si balík prevezmete  v utorok ďalší utorok ho musíte poslať naspäť, Pričom v deň odoslania produktu späť nám musíte poslať na email sledovacie číslo zásielky. Bod 5.Keď nám príde produkt späť odošleme Vám polovicu zaplatenej sumy na Váš bankový účet. Pozor! Bod 6. Ak produkt neodošlete do 7 kalendárnych dní to znamená že si produkt chcete nechať a polovicu sumy za produkt Vám neodošleme. Pri forme zapožičania súhlasíte z hore uvedenými bodmi: bod 1,bod 2, bod 3, bod 4, bod 5, Bod 6.

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo. Pri spracovaní objednávky Vám čiastku z poštovného nezapočítame.

Už žiadne čakanie a stop lepeniu lepidla na raznicu. Stamp separátor 1L. Po každom druhom až
treťom otlačení natrite raznicu týmto prípravkom – len jemnú vrstvu. Výdatnosť záleží na hrúbke
vzoru, ktorý je na raznici. Produkt je premaľovateľný a to znamená, že orazenú zmes je možné
namaľovať. Ušetrí Vám čas a hlavne môžete raziť do čerstvého, a tým si zaručíte úspešnosť
hotovej práce. Produkt tu: Produkt tu:

Zadarmo doprava

Pri kúpe nad 130€ doprava zadarmo pre Slovensko.

Zákazková výroba

Tento produkt je vyrobený na zákazku. Nie je teda možné produkt vrátiť.

  • Výrobca: KoolForm
  • Kód produktu: 4N
  • Dostupnosť: Na objednávku 2-5 dní
  • 150,00€

Dostupné možnosti

Štítky: stamp forma, razenie obkladu, vzor, imitácia dreva, formy, razené obklady, razený obklad, silikonove formy, lamany kamen, imitácia tehly, stiepany kamen, lamany kamen